Usługi dla branży hotelarskiej, SPA, gabinetów lekarskich i kosmetycznych

Produkcja kosmetyków, suplementów, chemii gospodarczej dla podmiotów profesjonalnych pod ich marką własną

CosLab oferuje usługę skierowaną specjalnie do hoteli – produkcję indywidualnych kosmetyków hotelowych w celu wyróżnienia oferty hotelu. Dostosowujemy się do specjalnych wymagań Klienta co do wielkości i rodzaju opakowań. Opracowujemy unikatowe receptury, tak aby wytworzone produkty były niepowtarzalne, odzwierciedlały dbałość o wygodę gości, umilały pobyt w hotelu oraz jednocześnie stanowiły przyjemny i elegancki dodatek w łazience, pokoju czy korytarzu hotelowym. Oferujemy kompleksową usługę, począwszy od wykonania receptury i wszystkich potrzebnych badań, rejestracji kosmetyku, aż po produkcję i konfekcję. Pomagamy również przy projektowaniu grafiki i tworzeniu opisów na etykiety.

Ofertę kierujemy zarówno do małych, prywatnych domów wypoczynkowych, jak i luksusowych hoteli. Jesteśmy elastyczni i staramy się znaleźć rozwiązania opłacalne dla każdego Klienta. Do produkcji stosujemy wyłącznie surowce od sprawdzonych dostawców. Przeważająca większość naszych produktów to kosmetyki naturalne, ekologiczne. Każdy zaprojektowany przez nas kosmetyk jest inny i niepowtarzalny. Nie powielamy tych samych lub podobnych receptur, zarówno jeśli chodzi o składniki bazowe, jak i aktywne. Korzystamy z najnowszych technologii i innowacyjnych składników wpisujących się w aktualne trendy kosmetyczne, tak aby dany produkt wyróżniał się na rynku. Posiadamy bogaty park maszynowy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi.

Specjalizujemy się w produkcji:

  • szamponów do włosów, żeli pod prysznic, żeli do mycia twarzy, mydeł w kostce i w płynie, olejków rozświetlających z ochroną SPF,
  • ręcznie wykonywanych świec zapachowych;
  • płynów i aerozoli do dezynfekcji pomieszczeń (z alkoholem i bez alkoholu);
  • płynów do prania tkanin delikatnych i kolorowych oraz tkanin białych;
  • płynów do mycia i dezynfekcji podłóg.

Oferujemy też projektowanie kosmetyków i zabiegów do hotelowych SPA, gabinetów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Oferujemy kosmetyki takie jak:

  • kwasy AHA i BHA;
  • peelingi mechaniczne i enzymatyczne;
  • maski do twarzy żelowe, kremowe, algowe;
  • mleka do kąpieli dłoni, sole do kąpieli;
  • kremy do rąk i twarzy, toniki i sera do twarzy;
  • olejki do masażu, olejki do twarzy, świece do masażu;
  • produkty specjalistyczne np. do cery trądzikowej, z przebarwieniami, atopowej.

Dzięki naszym kosmetykom można nadać hotelowi i spa indywidualny, niepowtarzalny charakter związany z tradycją określonego miejsca lub położeniem geograficznym albo charakterystycznymi roślinami uprawianymi w okolicy lub np. leczniczymi źródłami. Posiadamy wiele surowców otrzymywanych z roślin występujących w Polsce lub w naszej szerokości geograficznej, co może dodatkowo kojarzyć się gościom hotelowym z  niepowtarzalnością danego miejsca, do którego będą chętnie powracać.

Masz pytania ?