Manufaktura CosLab

Jesteśmy firmą, która z pasją i sercem tworzy ręcznie kosmetyki, mydła i świece. Wszystkie produkty tworzone są z najwyższej jakości surowców, w oparciu o zrównoważony proces produkcji, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nasza manufaktura cieszy rosnąca popularnością ze względu na stosowanie naturalnych składników oraz sposób przygotowania produktów o bardzo wysokiej jakości. Przykładamy dużą wagę do prostoty składników i opakowania w trosce o naszą planetę. W manufakturze kosmetyki tworzone są z naturalnych składników, bez konserwantów czy sztucznych aromatów. Kosmetyki są wysokiej jakości i pewnego pochodzenia.

Manufaktura CosLab to wyjątkowe miejsce w naszej firmie. Nie jest to laboratorium ani wytwórnia kosmetyków, jest to ręczna produkcja kosmetyków w małych nakładach w tradycyjny sposób.

Każdy powie, że nie jest  to opłacalne, być może i nie, ale  produkcja kosmetyków jest naszą pasją i właśnie w naszej manufakturze produkujemy różne preparaty według naszych receptur, receptur naszych klientów oraz różnych historycznych zapisków i ustnie przekazywanych tradycji.

Możemy wykonać niemal każdy kosmetyk w ilości od 1 sztuki wzwyż, możemy indywidualnie go zaprojektować i ozdobić, nadać niemal każdą formę i kształt.

Masz pytania ?