Produkcja kosmetyków

CosLab jest producentem przede wszystkim kosmetyków i jest to nasza główna specjalność od lat. Swobodnie poruszamy się na rynku kosmetyków ze względu na bogatą wiedzę, doświadczenie oraz konkurencyjne, innowacyjne technologie.

W naszej ofercie są zarówno kosmetyki ekonomiczne (ze średniej półki cenowej), jak i luksusowe, a także profesjonalne, które są dedykowane dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych, studiów tatuażu, klinik medycyny estetycznej. Produkujemy również kosmetyki ekologiczne, naturalne, mineralne, organiczne, wegańskie, bio kosmetyki oraz dermokosmetyki.

Specjalizujemy się w produkcji:

   • emulsji kosmetycznych (kremów, balsamów, mleczek, lotionów, kremów BB);
   • produktów do włosów (szampony, odżywki, ampułki, maski, odżywki, produkty przeciw wypadaniu włosów, olejki, pianki do włosów, lakiery, mgiełki w aerozolu, suche szampony);
   • produktów do mężczyzn: do brody i włosów (olejki, woski, balsamy do stylizacji, szampony, odżywki, masła), do twarzy i ciała (żele pod prysznic, balsamy, kremy do rąk);
   • produktów do mycia twarzy i ciała (żele, mleczka, płyny micelarne, pianki);
   • produktów do pielęgnacji dla dzieci (żele do mycia, szampony, olejki, kremy, balsamy, pudry);
   • produktów z ochroną SPF (kremy, olejki rozświetlające w aerozolu, balsamy do ochrony tatuażu, kremy dla dzieci);
   • produktów do higieny jamy ustnej (płyny do płukania jamy ustnej, żele, spraye);
   • peelingów enzymatycznych, mechanicznych (solnych, kawowych, cukrowych, ryżowych), kwasowych (AHA, BHA);
   • dermokosmetyków (preparaty przeciwtrądzikowe, do skóry atopowej).

Produkujemy praktycznie wszystko, co można wyprodukować, co jest w sklepach i czego jeszcze nie ma. Posiadamy bogaty park maszynowy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi.

Oferujemy produkty w różnych opakowaniach, w zależności od preferencji Klienta. Konfekcjonujemy kosmetyki w standardowe opakowania typu słoik, butelka, tuba, airless, ampułka, saszetka, doypack, jak i posiadamy maszyny do napełniania aerozoli.

Zakres współpracy i rodzaj wsparcia z naszej strony dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasza firma jako jedna z niewielu na światowym rynku, oferuje kompleksową usługę, od opracowania receptury, wykonania pełnego zestawu badań, rejestracji kosmetyku w bazie CPNP, doboru opakowań, stworzenia grafiki na etykiety, po produkcję i konfekcję kosmetyków oraz badanie jakości wyrobu gotowego.

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych przez nas kosmetyków. Każda partia produkowanej masy jest poddawana badaniom fizykochemicznym oraz sprawdzana pod względem czystości mikrobiologicznej. Pracujemy zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001, ISO 22716, ISI 45001.

Tworzenie kosmetyków jest także naszą pasją, która daje nam wiele radości, a profil firmy jest nastawiony na osiągnięcie sukcesu naszego klienta, ponieważ sami nie zajmujemy się sprzedażą.

W naszej ofercie posiadamy na bieżąco około 2 000 gotowych do sprzedaży receptur.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

COSLAB PRiVATE LABEL