Magazynowanie i spedycja

Nasza firma zapewnia profesjonalny system magazynowania produktów dostosowany do potrzeb każdego Klienta.

Dysponujemy trzema oddzielnymi magazynami o zróżnicowanej  powierzchni,  kubaturze, a także przeznaczeniu. Zapewniając odpowiednie warunki przechowywania dla każdego surowca, opakowania z osobna. Poza zaawansowaną infrastrukturą posiadamy w pełni wykwalifikowany personel, który zapewni profesjonalną pomoc w każdym możliwym przypadku. Nasi pracownicy zadbają, aby każda paczka, ładunek został poprawnie spakowany, oznaczony, zaadresowany i wysłany. Zapewniamy poprawność i nienaruszalność przyjęcia i rozładunku towarów naszych Klientów. Pracownicy są wykwalifikowani, zapoznawani na bieżąco z nowościami i wymaganiami.

 
Doskonale wyposażone powierzchnie przechowywania zapewniają bezpieczeństwo towarów Klienta. Powierzchnie, którymi dysponujemy, są wyposażone we wszystkie możliwe nowoczesne rozwiązania. Każdy z Klientów posiada wydzielone dla siebie miejsce. Każda nowa dostawa towaru przechodzi przez system wprowadzania i oznaczania oraz system kontroli i specyfikacji towaru. 
Towar po sprawdzeniu warunków, w jakich może zostać przechowywany, trafia do odpowiedniej części z naszych magazynów. Oznakowanie towaru i wprowadzenie go do naszego systemu pozwala na sprawną kontrolę. Każdy z Klientów posiada osobny plik ze stanami magazynu, aby w razie konieczności wiedzieć co i w jakich ilościach posiada, a czego musi dokupić, zamówić. Dostępność do plików na prośbę Klientów. Posiadamy wózki widłowe, co pozwala nam na rozładunki i załadunki towarów szybko, sprawnie i bezpiecznie. Personel obsługujący wózki ma stosowne uprawnienia i doświadczenie.  
Współpracujemy z dwiema firmami spedycyjnymi co pozwala nam na szybką wysyłkę towaru do Klienta. Wysyłka międzynarodowa też nie stanowi dla nas żadnego problemu, posiadamy stosowną dokumentację, aby nadawać paczki w każdy rejon czy to Polski, UE czy nawet Świata.
Każda z paczek jest zawsze starannie przygotowana, zabezpieczona, oznaczona tak jak i posiada stosowną dokumentację o którą może poprosić Klient.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

COSLAB PRiVATE LABEL