Produkcja na zlecenie krajowa

Firma CosLab oferuje szereg usług na zlecenie. Działania w ramach marki własnej (private label) pozwalają zaoferować produkty dostosowane do potrzeb Klienta. Jesteśmy atrakcyjnym partnerem – posiadamy odpowiednio wyposażone zaplecze badawczo-rozwojowe, produkcyjne i technologiczne, przez co zapewniamy wysoką i powtarzalną jakość produktów. Gwarantujemy najwyższe standardy jakościowe, logistyczne i zarządzania potwierdzone certyfikatami i audytami.  

Wszystkie produkty przygotowane są od fazy pomysłu, poprzez opracowanie receptur zgodnych z aktualnymi wymogami prawnymi, kontrolą jakości, aż do wdrożenia produktu na rynek z uwzględnieniem wymagań Klienta oraz przygotowaniem propozycji opakowań i etykiet. Oferujemy innowacyjne, nowoczesne rozwiązania, umożliwiając naszym Klientom realizację unikalnych i indywidualnych pomysłów.

Jako wiarygodny i strategiczny partner kompletnej produkcji kontraktowej, przykładamy największą wagę do satysfakcji i sukcesu naszych Klientów na tynku, proponując najlepsze rozwiązania spełniające wszelkie wymagania i potrzeby.

Oferujemy Państwu rzetelną wiedzę, opartą na wieloletnim doświadczeniu w branży kosmetycznej, kompleksową pomoc w zakresie projektowania produktów tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne. Oferujemy opracowanie receptur, przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej i produkcji wszelkiego rodzaju produktów:

  • kosmetyków (emulsje, kosmetyki do włosów, kosmetyki do mycia twarzy i ciała, produkty dla dzieci, produkty z filtrem UV, produkty do higieny jamy ustnej, peelingi enzymatyczne i mechaniczne, dermokosmetyki),
  • perfum, wód toaletowych, dezodorantów, mgiełek do ciała,
  • produktów spożywczych i suplementów diety,
  • surowców i komponentów,
  • środków dezynfekcyjnych i produktów biobójczych,
  • aerozoli (żel do rąk i pod prysznic w piance, balsam i krem w piance, suchy szampon, lakier do włosów, płyny do dezynfekcji powierzchni w sprayu, płyny do dezynfekcji rąk i ciała w sprayu),
  • kosmetyków i wyrobów weterynaryjnych,
  • leków, produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Nad przygotowywaniem nowych, innowacyjnych receptur czuwa doświadczony zespół specjalistów, charakteryzujący się pasją i bogatą wiedzą na temat surowców i trendów rynkowych. Wszystkie receptury są poddawane badaniom i testom, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność produktów. Posiadamy wyspecjalizowane laboratorium zaopatrzone w najnowszy sprzęt umożliwiający wykonywanie prób i badań produktów.

Wszelkie realizacje zamówień produkcyjnych oparte są o najwyższe standardy produkcyjne. Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością, który jest zgodny z zasadami GMP oraz systemem HACCP. Posiadamy certyfikaty ISO 22716, ISO 14001, ISO 45001 oraz ISO 9001.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

COSLAB PRiVATE LABEL