Specjalistyczna produkcja kontraktowa dla marki własnej

CosLab Private Label specjalizuje się w kompleksowej produkcji kontraktowej dla innych podmiotów gospodarczych.

Produkujemy kosmetyki, perfumy, wyroby medyczne, suplementy diety, leki, produkty biobójcze i dezynfekcyjne, chemię gospodarczą, pielęgnację weterynaryjną, komponenty i surowce dla przemysłu oraz chemię specjalistyczną.

Nasza firma jest wyłącznie ukierunkowana na obsługę marki własnej, od samej koncepcji produktu, poprzez jego badania, wdrożenie, produkcję oraz pozostałe niezbędne usługi.

Podejmując współpracę z CosLab Private Label można produkować pod swoją marką niemal każdy produkt.

Cały obieg zlecenia wytworzenia przez nas produktu pozostaje wewnątrz naszej firmy, nie podzlecamy nic obcym wykonawcom i przez to pomysł, często patentowany, pozostaje cały czas bezpieczny. Nasza firma nie produkuje także swoich marek – jesteśmy wyłącznie dla naszego klienta.

Do zleconego nam zadania dopasowujemy cały system pracy , zarówno jeśli chodzi o organizację, terminy jak i formulację i ekonomię produkcji. Każdego traktujemy bardzo indywidualnie i nigdy nie oferujemy podobnych produktów innym Klientom.

Produkujemy zarówno duże przemysłowe ilości kosmetyków jak i bardzo małe nakłady dla początkujących na rynku przedsiębiorców.

Do dyspozycji Klientów CosLab Private Label są wszystkie firmy należące do Grupy CosLab co zapewnia jedyną w Polsce możliwość wyprodukowania i wprowadzenia na rynek całkiem nowego produktu.

ZAKŁAD

CosLab Private Label dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni ponad 2500 m2 oraz rozbudowaną bazą laboratoryjna i medyczną w ramach CosLab Group, w tym przede wszystkim Skin Lab International, która certyfikuje i rejestruje kosmetyki na całym świecie, Instytutem Dermatologii oraz Laboratorium Badawczo Wdrożeniowym CosLab.

Wyposażenie zakładu produkcyjnego CosLab Private Label gwarantuje możliwość produkcji niemal każdej formulacji w dowolnej ilości (także małej), opakowaniu i formie.

Celem naszej firmy jest sukces rynkowy naszego Klienta.

Pracujemy na całym świecie, dostosowujemy się do potrzeb lokalnych rynków. Naszym Klientom zapewniamy obsługę w formie 24 godzinnej pracy zakładu na 3 zmiany, wykonując wszystkie potrzebne do produkcji i sprzedaży produktu usługi.

ZESPÓŁ

Naszym kapitałem są nasi pracownicy. Ich wiedza, doświadczenie, kreatywność  i zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe nad nowymi produktami pozwoliły zbudować nam unikalną relację z Klientem, której wspólnym celem jest odniesienie zaplanowanego sukcesu.

Grupa CosLab zatrudnia ponad 50 osób ze spacjalistycznym branżowym wykaształceniem.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

COSLAB PRiVATE LABEL