Produkcja perfum, zapachów i odświeżaczy

Dzięki ugruntowanym relacjom z Klientami, CosLab rozumie potrzeby i oczekiwania naszych partnerów i konsekwentnie dostarcza opłacalne, konfigurowalne rozwiązania.

Nasza produkcja kontraktowa w zakresie perfum obejmuje:

    • perfumy,
    • wody toaletowe,
    • dezodoranty,
    • mgiełki do ciała w sprayu.

Realizujemy zarówno duże, jak i małe serie zamówień.

Do marki własnej perfum dobieramy dowolny zapach z szerokiej gamy oferowanych kompozycji i esencji perfumeryjnych. Możemy też opracować nowy zapach na zamówienie klienta według indywidualnej koncepcji, co gwarantuje, że będzie on unikalny i niepowtarzalny.

Współpracujemy z najlepszymi światowymi dostawcami kompozycji perfumeryjnych i olejków eterycznych, głównie z Francji i Szwajcarii.

Wyobraź sobie swoje idealne perfumy. Pomyśl o poszczególnych nutach, gdy zapach przepływa przez Twoje zmysły. Jak to pachnie? Czy to herbata, tytoń, lawenda i przyprawa? Chcemy, aby Twój zapach idealnie do Ciebie pasował. Następnie będziemy współpracować z Tobą, aby udoskonalić recepturę, upewniając się, że wszystko jest idealne.

Po sfinalizowaniu zapachu wykonujemy wszystkie potrzebne badania do rejestracji wyrobu, skalujemy produkcję, napełniamy i pakujemy Twoje zamówienie.

Zapewniamy pomoc w doborze i personalizacji opakowań, zarówno ekonomicznych, jak i bardzo ekskluzywnych (także kryształowych).

Do perfum możemy także wykonać dowolny lotion do ciała oraz dezodorant.

CosLab oferuje również odświeżacze powietrza i zapachy do wnętrz. W CosLab Twój odświeżacz powietrza zostanie fachowo wyprodukowany przez naszych doświadczony zespół i zapakowany w naszym zakładzie z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi. Odświeżacz powietrza to produkt, który emituje zapach eliminujący nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza zawierają składniki, które neutralizują lub pochłaniają nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu oczyszczają powietrze. Odświeżacze są używane w mieszkaniach, biurach, samochodach, hotelach, szpitalach, łazienkach publicznych i wielu innych zastosowaniach.

Obawy o jakość powietrza w pomieszczeniach doprowadziły do zwiększonego światowego zapotrzebowania na odświeżacze powietrza. Niektóre czynniki przyczyniające się do popytu to wzrost sprzedaży samochodów, czy wzrost liczby posiadanych zwierząt domowych.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób CosLab może sformułować, wyprodukować i zapakować Twój odświeżacz powietrza w sprayu lub aerozolu.

Polecamy również nasze świece zapachowe (także do masażu ciała), które umilą odpoczynek w zaciszu domowego ogniska. 

Zapach domu pozostaje w Tobie bardzo długo, nawet po wyjściu z niego. Jednak buduje kojące wspomnienie w Twoim umyśle, tworząc więź z zapachem, który mogłeś czuć dawno temu. CosLab tworzy świece o fascynujących zapachach, aby nadać Twojemu domowi idealny zapach, pozostający na długo w pamięci. Świece zapachowe nadają całościowy wygląd Twojemu domowi, zachowując jednocześnie jego wyjątkową, ale domową naturę.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

COSLAB PRiVATE LABEL