Technologie

   Powstanie nowego produktu jest bardzo złożonym i najczęściej długotrwałym procesem składającym się z wielu etapów .

Sama idea, która jest podstawą, musi opierać się nie tylko na komponentach ale także badaniach i technologii produkcji przy wykorzystaniu odpowiednich urządzeń .

Opracowanie technologii produkcji wytwarzania nowego gotowego wyrobu to lata zdobywanej wiedzy całego zespołu  , umiejętność jej zastosowania w określonej sytuacji , wykorzystania urządzeń i użycia odpowiednich komponentów .

Opracowanie technologii produkcji komponentu to lata badań materiału źródłowego i możliwości jego wykorzystania i zastosowania .

Nasze laboratorium opracowuje nowe technologie produkcji , bada , tworzy i pozyskuje nowe surowce zarówno naturalne jak i syntetyczne.

Dzięki współpracy z konstruktorami i programistami maszyn  przemysłowych uczestniczy w tworzeniu  urządzeń służącyh do  technologii wytwarzania .

Nasz zespół nie tylko śledzi światowe technologie ale sam nieustannie pracuje nad swoimi patentami a także znajduje  nowe zastosowania dla już istniejących .

Praca naszego całego zespołu opiera się głównie na opracowaniu i komercjalizacji technologii dla naszego  klienta .

W odróżnieniu od  instytucji naukowych i dydatktycznych nie  jesteśmy zobligowani do ujawniania naszych prac badawczo naukowych  i naszym celem jest wyłącznie szybkie wdrożenie i komercjalizacja opracowywanych innowacji.

 

 

GO GLOBAL !

COSLAB PRiVATE LABEL – nasza firma dla państwa sukcesu